Новини економіки. 21 грудня. Верховна Рада України ухвалила ЗУ “Про внесення змін до Закону “Про Митний тариф України”. Про це повідомили в інформаційному управлінні ВР.

ВРУ
ВР внесла зміни до ЗУ "Про Митний тариф України"

Законодавчим актом викладено у новій редакції закон від 5 квітня 2001 р. № 2371-ІІІ “Про Митний тариф України” і додаток до нього.

Необхідність прийняття закону обґрунтовується потребою приведення товарної номенклатури Митного тарифу України у відповідність до вимог Гармонізованої системи опису та кодування товарів версії 2007 року і виконання зобов’язань, взятих Україною у зв’язку із приєднанням до СОТ.

Закон спрямований на адаптацію статистичної системи України до міжнародних методів, стандартів і класифікації; стандартизацію зовнішньоторговельної документації; усунення розбіжностей у версіях систем української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності України та країн – торговельних партнерів; прискорення та спрощення процедури митного оформлення товарів під час здійснення зовнішньоторговельних операцій; приведення ставок увізного мита на продукцію і товари, відповідно до рівня, що визначений Графіком тарифних зобов’язань України перед СОТ щодо товарів на 2011 рік.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.