Новини авто. 3 грудня. Компанія Volvo і її новий китайський власник Geely серйозно розійшлися в думках щодо того, як потрібно розвивати бізнес.

Geely Volvo
Volvo свариться з Geely

У той час як Geely має намір скористатися зростаючим попитом на китайському авторинку та збудувати одразу три заводи для виробництва автомобілів марки Volvo, шведський автоконцерн, за словами джерел, наполягає на будівництві одного заводу.

Коли Geely погодилася купити Volvo у Ford Motor в березні 2010 року, глава компанії Лі Шуфу, який зараз є головою ради директорів шведського автоконцерну, обіцяв захищати незалежність Volvo у прийнятті рішень, а також її імідж виробника автомобілів класу преміум.

На сьогоднішній день Volvo виробляє в Китаї автомобілі S40 і одну з версій S80. У нинішньому році компанія продасть в країні близько 30 тисяч автомобілів, причому половина з них – це імпортні машини. Для ринку, продажі на якому вже обігнали продажі в США, ця цифра практично незначна.

Тим не менш, незважаючи на те що глава Volvo Стефан Якобі має намір подвоїти світові продажі до 800 тисяч автомобілів протягом наступного десятиліття, він хоче сформувати зрозумілий бізнес-план для заводів і знати, за рахунок чого вони будуть фінансуватися, до того, як почнеться їх будівнцтво. У результаті один із джерел описав характер переговорів між двома компаніями як «гострий, але не уїдливий».

«Раді директорів не вдасться ухвалити рішення, якщо у них не буде бізнес-плану з конкретними цифрами і хорошими доходами», – заявило одне з джерел.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.