Новини спорту. 21 грудня.Чемпіон світу за версією WBC Віталій Кличко сказав в інтерв’ю виданню Golzka, що його молодший брат Володимир готовий до поєдинку з Девідом Хеєм.

УДАР Віталій Кличко
Віталій заявив, що його брат Володимир готовий до бою з Хеєм

“Наразі Володимир відновлюється після травми” – сказав Клично-старший”. А я планую зустрітися з Олімпійським чемпіоном Одланьєром Солісом, який пройде на початку 2011 року”

Також Віталій повідомив:

“Для нас наразі найкращий час аби проводити поєдинки. Адже ми не перебуваємо під тиском проведення  обов’язкових захистів титулів”

“На сьогоднішній день менеджери Володимира перебувають на стадії попередніх переговорів з Хеєм, і у випадку, якщо цей поєдинок не відбудеться, то будуть відновлені переговори з Дереком Чізорою про повторний бій” – зазначив Віталій.

«Володимир буде повністю готовим до поєдинку з Хеєм. Єдиною завадою можуть стати “вибрики” Хея. У минулому році ми вже мали підписаний контракт, але бій не відбувся. Для Хея це буде остання спроба домовитися про бій з Кличками. Для мене та Володимира вийти на ринг проти Девіда не буде проблемою” – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело СпортАналітик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.