Новини авто. 8 грудня. Гібридна модифікація спортивного позашляховика Porsche Cayenne потрапила під дію американської програми щодо надання податкових пільг покупцям екологічно чистих автомобілів.

Porsche Cayenne Hybrid
Porsche Cayenne Hybrid дає податкові пільги

Власники Cayenne Hybrid можуть розраховувати на податковий кредит у розмірі $1800 в тому випадку, якщо вони придбають свою машину до кінця нинішнього року.

Програма податкових пільг для покупців «зелених» автомобілів діє в США з минулого року і поширюється на власників автомобілів, схвалених для участі в ній, і випущених пізніше 1 січня 2006 року. Сума податкового кредиту становить від $400 до $4000.

Варто відзначити, що Porsche Cayenne Hybrid стане одним з найдорожчих автомобілів, що беруть участь у цій програмі – його базова вартість у США становить близько $67,7 тисяч. Однак, не найдорожчим – у програмі, наприклад, бере участь також розкішний седан Lexus LS 600h L Hybrid, ціни на який починаються від $110 тисяч. Його власники також можуть розраховувати на податковий кредит у розмірі $1800.

Нагадаємо, що Porsche Cayenne Hybrid оснащується 333-сильним компресорним мотором V6 і 47-сильним електромотором з комплектом батарей. З нуля до ста кілометрів на годину гібридний Cayenne здатний розігнатися за 6,5 секунди, а його максимальна швидкість складає 242 км/год. При цьому середня витрата палива в змішаному циклі у цієї моделі становить (за даними виробника) 8,2 л/100 км, а середній рівень викидів CO2 дорівнює 193 г/км.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.