Новини економіки. 13 грудня. Микола Томенко прокоментував бюджет на 2011 рік як: “для своїх” і “для всіх”.

Микола Томенко
Влада розбила два бюджети - "для своїх" і "для всіх"

Попередній аналіз законопроекту “Про Державний бюджет України на 2011 рік” свідчить, що уряд передав до парламенту два бюджети – “для своїх” і “для всіх”, вважає заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко.

Як повідомляє прес-служба віце-спікера, він зазначив, що в бюджеті “для своїх” закладено збільшення бюджетних витрат на центральні органи влади, зокрема, на утримання найближчих і найбільш “правильних” структур влади, як-то Державне управління справами при Президентові, Генеральна прокуратура, Служба безпеки і т.п.

Разом з тим, у бюджеті для “всіх”, за його словами, відзначається відсутність серйозних соціальних і гуманітарних проектів в інтересах громадян, відсутність системної підтримки регіонів і органів місцевого самоврядування тощо.

Томенко звернув увагу й на те, що проект бюджету на 2011 рік написаний “для неіснуючої країни та неіснуючої структури влади”, оскільки система міністерств і відомств, на які визначаються засоби, не відповідає структурі, яку запропонував Президент Віктор Янукович у рамках адміністративної реформи .

Нагадаємо, у вівторок, 14 грудня, уряд представить у Верховній Раді України проект державного бюджету України на 2011 рік. Дане питання стоїть у проекті порядку денного на вівторок першим.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.