Новини України. 29 грудня. Влада обов’язково доведе кримінальну справу стосовно лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко до суду.

Володимир Фесенко
Фесенко: дії влади щодо опозиції - велике глупство

Про це в заявив глава правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

“Я б не шукав якогось раціонального пояснення. Загальна лінія зрозуміла і про це вже чимало говорилося. Зараз йде прив’язка Тимошенко до кримінальних справах, які вже порушені проти її соратників. А на виході щодо Тимошенко повинна бути судимість. Влада постарається організувати цю судимість”, – відзначив він, відповідаючи на питання щодо доцільності постійних допитів, на які викликають опозиціонерів.

“Звичайно, такими діями прокуратура відволікає Тимошенко від нормальної політичної діяльності”, – додав політолог.

На його думку, крім того, напередодні новорічних свят відбувається “психологічний тиск, коли всі українці готуються до Нового року та свята”.

Корнійчука заарештували в день, коли у нього народилася дитина. Проти Луценка було порушено справу в день його народження, а перед Новим роком його посадили. Опозиціонерів намагаються морально і психологічно зламати. Це такі слідчі дії з особливим знущанням“, – пояснює Володимир Фесенко.

“Звичайно, такі дії влади – це велика дурість. Особливо арешт Луценка, який сприймається виключно як політична фігура. Цілком логічно в суспільстві з’явилася думка про політичні репресії і тиску на опозицію”, – зазначив політолог у коментарі ЛігаБізнесІнформ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.