15 грудня. Інтерв’ю. Незважаючи на те, що з кожним днем люди стають все більш мега-прогресивними, віра в казки і чари, все таки, у них незнищенна.

Влад Росс
2011 рік буде найважчим роком для українців - астролог

Сьогодні, як і колись давно, поруч з політиками по праву руку крім освічених, професійних радників, що тримають руку на пульсі часу, стоять і звіздарі – астрологи. До них звертаються з метою дізнатися не лише про те, “що день прийдешній нам готує”, а й “чим справа скінчиться”.

Професійний астролог, провідний спеціаліст давньоарійської традиції Влад Росс розповів про те, яким стане для України 2011 рік, а також зробив низку прогнозів щодо деяких ключових політиків нашої держави.

Владе, наше з Вами спілкування напередодні кожного Нового року стає доброю традицією, тому й перше моє запитання буде традиційним: яким буде для України 2011 рік? Політичні та економічні експерти пророкують нам багато депресій і туги, а що обіцяють зірки?

– 2011 рік стане роком великих сподівань, нових, світлих мрій, за яких люди частіше і більше звертатимуться до Бога, і тільки ця віра в краще допоможе подолати труднощі.

Але це справді буде найважчий рік для України з найближчого десятиліття, хоча він же, зрештою, може виявитися переломним, завдяки чому вже з 2012 року українці зможуть набагато легше дихати і відчувати на собі якийсь добробут.

У 2011 році в Україні можуть почастішати випадки самогубства, люди почнуть зловживати алкоголем на ґрунті складних ситуацій психологічного характеру, оскільки наступний рік – це період великої кількості звільнень. Крім цього, 2011 рік “багатий” і на різні стихійні лиха, зокрема, потопи. Вже зараз ми можемо спостерігати, що відбувається на Закарпатті – і це не випадково, а навесні в районі Карпат може статися землетрус.

Якщо розглядати наступний рік з точки зору нумерології, виявиться, що поєднання цифр 2011 – це два плюс два, що дає в сумі “четвірку”, символ, що визначає велику кількість економічних реформ, за яких економіка буквально наново переглядається. І оскільки “четвірка” пов’язана з Меркурієм, планетою, що має безпосереднє відношення до економіки, я не виключаю другої хвилі економічної кризи, причому не лише в Україні, а й в усьому світі.

Поворотними (переломними), як правило, вважаються роки, у яких сполучення цифр у сумі дають “вісімку”, або ж цей символ присутній у кінці дати. Якщо пригадаєте, в Америці перша Депресія припала на 1928 рік, в Росії дефолт трапився у 1998 році, а в 2008 році взагалі впала вся світова економіка. “Четвірка” – швидше, стабілізуючий символ, хоча у китайців вона вважається нещасливою, важкою цифрою. Не випадково в Китаї після третього поверху відразу йде п’ятий (сміється).

Але найбільше, що мене хвилює – це те, що 2011 рік може стати періодом загострення світових конфліктів і навіть війн, оскільки в цей час Уран входить в знак Овна, а це два знаки війни. Тому я не виключаю можливість початку якихось нових військових катаклізмів, здатних спричинити за собою низку руйнівних подій. Я не любитель жахів, намагаюся завжди робити хороші прогнози, але тут не можу не попередити: у 2011 році навіть дрібна містечкова війна може перерости в масштабні війни по всьому світу.

Ви хочете сказати, що Україна і в це вплутається?!

– Ні, ні, Україна не вплутається. Вибачте, я якось упустив, що ми в основному говоримо про нашу країну, але все одно треба сказати про те, що теракти по світу зростуть, бо така небезпека справді існує.

Оскільки в основному ми все-таки говоримо про Україну, скажіть, що “думають” зірки про наш парламент?

– Наскільки мені відомо, парламентські вибори вольовим рішенням були перенесені на 2012 рік, і це дуже добре. Якби український парламент обирали у 2011 році, він би все одно довго не проіснував, але у 2012 році я допускаю повну його зміну.

Якщо таке станеться – для нашої країни настануть сприятливі часи, тому що саме у 2012 році символ щастя і удачі Юпітер увійде в зодіакальний знак Тельця, а Україна в нас грегоріально і є Телець.

Тепер, давайте, пройдемося по гороскопах ключових політиків… Почнемо, мабуть, з Віктора Федоровича.

Віктор Федорович Янукович у нас за зодіакальним гороскопом Рак і весь наступний рік для нього буде дуже важкий. У цьому році Ракам супроводжувала удача і перемога, а в 2011-у їм доведеться лавірувати, щоб знайти точну систему опори. Інакше, це може призвести до різкого падіння їх особистого рейтингу в другій половині року.

Ракам також доведеться багато працювати, щоб знайти потрібних людей. Для цього необхідно проводити адмінреформи і довіряти владу лише тим, хто не зможе підмочити їхню репутацію. Наступного року на своїй посаді Віктор Федорович може зробити одну помилку, яка приведе до падіння його рейтингу, і якщо він не хоче цього, значить, не повинен її допускати.

А прем’єр-міністру, панові Азарову, що зірки обіцяють?

Азаров у нас, здається, Стрілець?

– Так, народився 17 грудня.

-Я його рідко розглядаю, оскільки він, все-таки, не ключова фігура, за нього всі все вирішують. Азарову, головним чином, потрібно було втриматися на своїй посаді в цьому році, що він з успіхом і зробив. Так що наступний рік для нього сприятливий – він правитиме весь рік. Єдине “але” – “зі скрипом” реалізовуватимуться затіяні ним плани і проекти, але на те, що його знімуть з посади, у нього шансів ніяких немає. Найкритичніший рік для себе він пережив.

Тепер спікер.

– Для Литвина це рік великих зрад. Наприкінці року він взагалі може опинитися не при справах – втратити посаду спікера і залишитися без партії.

Тимошенко?

Юлію Тимошенко чекає досить успішний рік, у неї буде стабільне зростання рейтингу, тільки для цього їй потрібно не дуже часто “висовуватися”, тобто, показуватися на ТБ. Я не кажу про те, щоб вона зникла зовсім – ні! Просто слід значно скоротити “порції”. Чим менше вона “мелькатиме”, тим швидше і краще зростатиме її рейтинг.

Крім того, наступного року їй вдасться закрити всі суди і слідства проти себе, незважаючи на те, що для цього їй доведеться вирішити дуже серйозні фінансові проблеми з соратниками і наближеними, на яких була покладена відповідальність за фінансові потоки – всім відомо, як вміло може Юлія Володимирівна приховати свої справи. Проте повторюся, у неї все вийде.

Усвідомлюю, що наступне запитання з категорії вкрай нерозумних, але і не поставити його не можу: дізнаємося ми у 2011 році відповідь на два “вічні” запитання – хто вбив Георгія Гонгадзе, і хто отруїв Віктора Ющенка?

– Ну, всім і так відомо, хто причетний до отруєння Ющенка, яке я, до речі, передбачав. Свого часу я попереджав, що йому потрібно побоюватися людину зі свого близького оточення – грузина. А Ви прекрасно знаєте, хто у нас грузин, його навіть видворити з країни хотіли.

А щодо справи Гонгадзе скажу, що Кучму підставили під це, а “руки росли” з Москви. Безпосередній виконавець зараз сидить у в’язниці, а людину, що віддала реальний наказ, вбили двома пострілами, інсценувавши самогубство. Так що не будуть знайдені ні ті, ні інші і ми з Вами прекрасно про це знаємо.

– Зараз багато розмов йде про створення Нової Київської Русі. Що зірки з цього приводу кажуть?

– Вони говорять, що Київська Русь абсолютно точно має шанс на своє відродження після 2020 року, коли на небі з’єднаються Водолій і Юпітер – символи великого об’єднання і скріплення народів. Таким чином, абсолютно вірогідний симбіоз нового григоріанського егрегора.

Я давно говорив, що Київ може претендувати на столицю цього об’єднання, звичайно, більше неформальної властивості, однак якщо таке трапиться, столиця, безумовно, буде у нас.

І це буде чудово, прекрасно, це буде підйом. Я хочу привітати всіх українців – нам погано жити залишилося рівно 10 років. З 2010 по 2020 рр.. почнеться зростання економіки, завдяки чому в межах нашої країни трапиться нове “китайське диво”.

До речі, Владе, Ви, як і раніше, популярні у політиків?

– Зараз особливо, оскільки мої політичні прогнози збуваються. Казав же я про те, що в Харкові мером стане Геннадій Кернес, і ось – будь ласка; те ж саме стосовно Олексія Костусєвамера Одеси.

Я прогнозував практично зі стовідсотковою впевненістю, що Президентом України стане Віктор Янукович, а в Тимошенко в цьому плані немає жодних шансів – збулося. Я говорив про те, що Віктор Ющенко, незважаючи на отруєння, все одно буде Президентом – так і було. Пам’ятається, одного разу, на зустрічі астрологів, коли я прогнозував прем’єрство Юлії Тимошенко у 2007 році, я зустрів дружний опір колег, але, як Ви самі розумієте, і цей мій прогноз здійснився.

Всі мої прогнози збуваються. Навіть те, коли я говорив, що Черновецький залишиться мером Києва, але без управління, номінально, а рулитиме всім “сірий кардинал”, людина з перевіряючих органів, колишній КДБіст. Правда, протримається він недовго, не більше двох років, так що самі зможете побачити, що з ним буде.

Ось так – політики до мене звертаються постійно. І не лише вони, але і їхні дружини, друзі та колеги.

І на завершення розмови, також традиційно – Ваші побажання українцям у новому році?

– Я бажаю українцям наступного року більше ходити до церкви, більше вірити, бо саме по вірі нашого народу і буде даний у подальшому успіх.

Потрібно молитися і вірити, що нашій країні повинно бути ліпше і тоді справді життя стане веселішим. Саме ця духовність допоможе змінити ситуацію на краще.

За матеріалами forUm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.