Новини світу. 15 грудня. Один з адвокатів Михайла Ходорковського і Платона Лєбєдєва приїде в Хамовницький суд Москви, розраховуючи побачити клієнтів. Оголошення вироку перенесли на 27 грудня.

Ходорковський і Платон Лєбєдєв
Ходорковський і Лєбєдєв чекають на вирок

«Один з адвокатів на моє прохання поїде до суду, щоб дізнатися, як йдуть справи», – сказав адвокат Лебедєва Костянтин Рівкін.

За його словами, не виключено, що Ходорковського і Лебедєва могли доставити до суду.

«Судячи з того, як все робилося, команда надійшла в останній момент, а доставка в таких випадках здійснюється заздалегідь», – сказав захисник.

Тим часом поки що, до будівлі суду з 7 години ранку, нікого з ув’язнених не доставляли.

«Ми хочемо переконатися, що вони живі і здорові. Я одного з колег, який живе найближче до суду, попросив під’їхати туди і побачитися з ними, якщо їх туди доставлять», – розповів Костянтин Рівкін.

Він припустив, що перенесення оголошення вироку викликане тим, що «влада не хотіла, щоб така кількість народу зібралося перед судом і, мабуть, вирішили, що 27 грудня, напередодні Нового року, народу буде трохи менше».

«Ми не були офіційно попереджені про перенесення дати оголошення вироку, дізналися про це зі ЗМІ і зараз все одно їдемо до суду, щоб отримати офіційне підтвердження», – сказав адвокат Ходорковського Вадим Клювгант.

За його припущенням, перенесення може бути пов’язане з тим, що суддя Віктор Данилкін не встиг написати вирок.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.