Новини техніки. 28 грудня. Європейська комісія оштрафувала ряд відомих виробників рідкокристалічних дисплеїв за участь у ціновій змові.

Загальна сума штрафів за обман склала 648 900 000 євро

Про це  повідомила прес-служба Антимонопольного комітету України.

За участь у змові були оштрафовані LG Display of Korea, AU Optronics, Chimei InnoLux Corporation, Chunghwa Picture Tubes і HannStar Display Corporation.

Компанії LG Display of Korea доведеться заплатити 215 млн. євро, AU Optronics заплатить 116,8 млн. євро, Chimei InnoLux Corporation виплатить 300 млн. євро штрафу, Chunghwa Picture Tubes – 9,025 млн. євро і HannStar Display Corporation – 8,1 млн.

Загальна сума штрафів склала 648 900 000 євро. Відзначимо, що у картелі також брала участь компанія Samsung Electronics. Але Samsung уникла покарання у рамках програми пом’якшення відповідальності, оскільки повідомила Єврокомісії про факт змови.

Як показало розслідування, виробники дисплеїв визначали цінову політику, обмінювалися конфіденційною інформацією про майбутні обсяги виробництва і максимальне використання виробничих потужностей. Це відбувалося під час таємних нарад.

Змова тривала 5 років, а саме з жовтня 2001 до лютого 2006 року.

Джерело ПроІТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.