Новини України. 1 грудня. Київ. Сьогоднішнє голосування депутатів більшості у Верховній Раді свідчить про те, що влада не збирається збільшувати допомогу при народженні дитини.

Верховна Рада України
Рада не підтримала виплати за народження дитини

Про це заявив народний депутат, член фракції «БЮТ-Батьківщина» Олександр Сочка.

Водночас, за його словами, парламентська більшість планує прийняти закон Адміністрації Президента згідно з яким сім’ї не отримають виплат за народження дитини.

«Парламентська більшість сьогодні не проголосувала за включення у порядок денний засідання Верховної Ради законопроекту, згідно з яким передбачалося надання допомоги при народженні дитини у розмірі 25 000 гривень – на першу дитину, 50 000 гривень – на другу дитину, 100 000 гривень – на третю і наступну дитину», – повідомив депутат.

За його словами, цей законопроект вноситься вже не вперше, але кожен раз цю ініціативу, як і багато інших законопроектів від опозиції, провалюють за одним сценарієм.

«Спочатку комітети, контрольовані представниками парламентської більшості, блокують розгляд законопроектів від опозиції. Потім без висновку комітету законопроект вноситься на розгляд Верховної Ради, але його не включають у порядок денний, оскільки парламентська більшість відмовляється голосувати. Ось у такий спосіб сьогодні вкотре влада передала «привіт» українським родинам», – зазначив Сочка.

Він нагадав, що обіцянка удвічі збільшити виплати державної допомоги при народженні дитини була одним із пунктів програми кандидата у президенти Януковича.

«Але сьогодні ситуація змінилася. Замість збільшення допомоги при народженні дитини влада будує дороги до власних маєтків. Замість реформ, які мають призвести до збільшення кількості населення до 50 мільйонів, як обіцяв кандидат Янукович, влада збільшила видатки на утримання чиновницького апарату», – сказав народний депутат.

За словами Сочки, парламентська більшість провалила сьогодні законопроект на користь іншого, який має бути внесений адміністрацією президента.

«Судячи із попередніх заяв, це буде варіант, який дозволить замилити країні очі – закон буде прийнято, але виплати запропонують проводити так, що їх українські сім’ї не зможуть отримати», – сказав він.

Депутат також повідомив, що опозиційний законопроект про підвищення удвічі виплат державної допомоги при народженні дитини буде знову внесено на розгляд Верховної Ради.

Comments

  1. А що можна чекати від такої влади де більшість кримінал.

  2. Хтось хотів покращити демографічну ситуацію в державі “вже сьогодні”,а бідні і наївні “украинцы” так повірили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.