Новини світу. 11 грудня. Спецпредставник США в Афганістані і Пакистані Річард Холбрук, терміново госпіталізований прямо з робочого місця і знаходиться в критичному стані.

Річард Холбрук
Річарда Холбрука прооперували

Про це повідомив помічник держсекретаря США зі зв’язків з громадськістю та пресою Філіп Кроулі.

Як уточнив Кроулі, 69-річний Холбрук, один з найбільш іменитих американських дипломатів, переніс екстрену хірургічну операцію через розрив аорти в медичному центрі столичного Університету імені Джорджа Вашингтона. Операція була завершена цього ранку, відзначив офіційний представник зовнішньополітичного відомства США в короткому повідомленні для друку. За його словами, в госпіталі Холбрук знаходиться в оточенні членів сім’ї.

Річард Холбрук був призначений спеціальним представником США в Афганістані і Пакистані в 2009 році. До цього призначення він встиг попрацювати віце-президентом інвестиційного фонду Perseus LLC, послом США в ООН, спеціальним представником США по Кіпру, спеціальним представником США на Балканах, заступником держсекретаря США по Канаді і Європі, послом США в Німеччині, керуючим директором Lehman Brothers і заступником держсекретаря США зі східноазіатських і тихоокеанським справах.

У 1999 році Холбрук виставив Слободану Мілошевичу ультиматум НАТО перед початком бомбардувань Югославії. У ході конфлікту в Південній Осетії в серпні 2008 року Холбрук став одним з перших представників США, які підтримали Михайла Саакашвілі. Холбрук стверджував, що Росія спровокувала Грузію і в майбутньому готується напасти на Україну.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.