Новини України. 28 грудня. Львів. Міський голова Львова Анрій Садовий на підсумковій річній конференції розповів про можливу назву нового стадіону до Євро-2012 та помітні для міста явища у 2010-му році.

Проект Львівського стадіону

“Термінал аеропорту готовий на третину, аеропорт – на половину”, – заявив Садовий. – Я запропонував назвати аеропорт іменем Короля Данила. Успіхом вважаю те, що ми добилися того, що аеропорт не будуть закривати на час реконструкції летовища. Таким чином Львів не буде відрізаний від світу. Новий стадіон до Євро, можливо, назвемо просто “Львів-арена“.

До чемпіонату у місті капітально відремонтовано 21 км стратегічних доріг. На це витрачено 250 млн грн.

Почали відновлювати історичну бруківку в центральній частині міста на проспекті Свободи. Наступного року у місті створять перші велодоріжки.

Цього року Львів відвідало мільйон туристів із 113 країн світу. Для них у місті встановлено двомовні таблички із назвами вулиць – українською та англійською, та 1070 двомовних вказівників назв вулиць та об’єктів. Також з’явились два електронні Центри допомоги туристам. Це електронні щити, на яких з допомогою чутливого екрану турист сам може знайти потрібну вулицю, ресторан для обіду, готель, лікарню, музей.

Львів – єдине місто в Україні, де таке запроваджено”, – переконував Садовий.

“Найскладніше, що нам треба зробити у туристичній галузі та в медицині – це добитися кваліфікованого персоналу. Найбільше скарг є не на умови в лікарнях, обладнання, а на відношення персоналу до хворого. Ми зробили перший крок – на станції швидкої допомоги дають відповідь англійською мовою”.

Місто також має намір приймати Олімпіаду 2022 року.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.