Новини світу. 3 грудня. Відео. У вівторок в блогах і на інтернет-форумах з’явилося 12 відеороликів, які закликають молодь відмовитися від наркотиків.

соціальна реклама наркоманії
Скандальна соціальна реклама проти наркоманії

В одному з них дівчина, що сидить у кімнаті, заставленій банками зі знівеченими заспиртованими немовлятами, розповідає, на якому етапі наркозалежності народжувала кожного з них. В іншому відеоролику старшокласник годує двох школярів молодшого віку екскрементами з унітазу. Кожен, хто мовчить про продаж наркотиків в школі, «тримає в роті шматочок калу», повідомляється в соціальній рекламі. Решта реклам не відрізняються своєю оригінальністю.

Ця соціальна реклама створена на замовлення красноярської адміністрації. Ролики вже подивилися у Федеральній антимонопольній службі Росії. Там вважають, що мат і демонстрація знівечених недоношених немовлят не порушують рекламне законодавство.

Герой ще одного відеоролика – хлопець, нібито займається анальним сексом. Закадровий голос повідомляє глядачеві, що «всі наркомани – п…дари, але не всі п…дари – наркомани».

ВІДЕО (увага, присутня ненормативна лексика!!!)

Comments

  1. круто…цепляет….в таком стиле и надо…молодцы….

  2. Мне иногда становится интересно: кто занимается профессиональной рекламой? У этих людей, порой, нет ни чувства такта, ни художественного вкуса, ни литературного образования. Представьте на месте этих актеров своих детей, которым взрослые недалекие дяди дали в руки придуманный текст. Простите за грубость: понтов много, мозгов – нет вообще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.