Новини України. 18 грудня. Верховна Рада України вмирає.

Віктор Небоженко
Віктор Небоженко

Таку думку в інтерв’ю “Київському телеграфу” висловив політолог, директор соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко.

“Вже зараз вона являє собою досить дивне видовище: зіваючі телевізійники, зобов’язані знімати цей млявий процес, напівпорожній зал, нудні парламентські журналісти. Їм, напевно, молоко треба давати за шкідливість. Михайло Чечетов так відточив свою майстерність диригування сесійним залом, що створюється враження, ніби кнопки самі натискаються, без участі депутатів. Просто справжній телекінез. А президія Верховної Ради робить вигляд, що зал повний. Абсолютно фантасмагоричне видовище”, – заявив експерт.

“Нічого дивного в цьому немає. При посиленні президентської влади буде послаблюватися й формалізуватися діяльність парламенту. Для роботи у ВР буде потрібний людський матеріал з дуже простою психічною та інтелектуальною структурою”, – додав він.

При цьому політолог також зазначив, що “парламентські вибори будуть набагато цікавіші, ніж сама Рада“.

“Кандидати почнуть тренуватися в ненависті до влади. У Західній Україні ніхто навіть і думати не стане над якимись серйозними передвиборними програмами. Все просто: москалі, руки геть від Криму! Чорноморський флот – геть! І будуть на цьому спокійно заробляти передвиборчі дивіденди. Галичани, витираючи скупу чоловічу або жіночу сльозу, поведуться на ці нехитрі гасла”, – сказав Віктор Небоженко.

“Ще раз підкреслю: вибори до парламенту будуть цікавіші, ніж сам парламент. До речі, це продемонстрували і місцеві вибори. Було велике свято демократії у поєднанні з тренуванням авторитаризму. Всі стогнали від того, що влада з ними творила. А коли провели перші сесії у обласних, районних та міських радах, то виявилося, що все загалом нормально. Навіть миритися не треба було. Зазвичай люди після такого кілька тижнів не розмовляють. А тут через двадцять хвилин тиснуть один одному руки, посміхаються”, – цитує політолога Ліга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.