Новини світу. 7 грудня. Великобританія отримала європейський ордер і всю необхідну документацію на арешт засновника інтернет-ресурсу WikiLeaks Джуліана Ассанджа, який звинувачується у Швеції в сексуальних злочинах, повідомляють британські ЗМІ.

Ассандж знаходиться саме в британській столиці

Європейський ордер зараз розглядається Агентством по боротьбі з організованою злочинністю (Serious Organised Crime Agency) і потім буде направлений в Скотланд-Ярд, оскільки, за даними британських ЗМІ, Ассандж знаходиться саме в британській столиці.

Стокгольмський суд ще в листопаді схвалив запит прокуратури про взяття під варту 39-річного австралійця, звинуваченого в Швеції у згвалтуванні і сексуальних домаганнях, а 20 листопада Інтерпол (за запитом шведської прокуратури) розповсюдив серед всіх 188 країн-учасниць організації “червоне повідомлення” на ім’я Ассанджа, що рівнозначне занесенню його до списку найбільш розшукуваних осіб.

Однак, за словами адвоката Ассанджа Марка Стівенса, Скотланд-Ярд спочатку відкинув ордер через невідповідність правовим нормам. У понеділок британська влада отримала всі необхідні документи.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.