Новини світу. 15 грудня. Найбільшими любителями “закласти за комір” визнані британці. Про це свідчить масштабне опитування, проведене нещодавно.

Організатори опитування явно забули про Україну та Росію

Згідно з результатами опитування, близько 84% британців споживають алкоголь. Це найвищий показник у світі. Для порівняння – середня кількість людей, що п’ють по всьому світу складає приблизно 71%.

Кожен десятий британець випиває щодня. Це, наприклад, в два рази більше аналогічного показника у Франції.

41% жителів Туманного Альбіону споживають алкоголь регулярно. У всьому ж світі кількість тих, хто регулярно випиває, складає близько 17%.

Наздоганяє Великобританію у питній справі Австралія – регулярно споживають алкоголь 27% мешканців країни.

Британці вже давно зарекомендували себе одними з найпалкіших шанувальників алкогольних напоїв. Це підтверджується численними дослідженнями і опитуваннями. Так, дослідження, проведене цього року компанією TNS Opinion на замовлення Єврокомісії, виявило, що британці та ірландці є найбільш питущими європейцями.

Як зазначають дослідники, особливо багато п’ють дівчата Сполученого Королівства. Якщо кількість британських хлопчиків у віці від 13 до 15 років, які напивалися більше двох разів в житті, становить 33%, то у відношенні дівчаток відрив Британії від інших регіонів Старого Світу виявився ще більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.