12 грудня. Сьогодні стало відомо, що веб-сайт Wikileaks опублікував дипломатичний документ, згідно якому Папа Римський Бенедикт XVI виступав проти членства мусульманської Туреччини в Євросоюзі, при цьому Ватикан віддає пріоритет у даному питанні християнським країнам – Україні і Молдавії.

Ватикан
Ватикан хоче Україну до Євросоюзу

Виконуючий обов’язки міністра закордонних справ Ватикану П’єтро Паролін заявив, що такий коментар не відображає офіційної позиції Ватикану і є особистою думкою Йозефа Алоіcа Ратцингера.

Тим не менш, пан Паролін визнає, що інтеграція ісламської Туреччини до європейської спільноти представляла б деякі складності, у зв’язку з чим в Євросоюзі повинні поставитися до розгляду кандидатури Туреччини з підвищеною увагою.

Колишній міністр закордонних справ кардинал Торан розділив думку Йозефа Ратцінгера Алоіcа і заявив, що пріоритет у даному питанні треба віддати християнським країнам – Україні і Молдавії.

Джерело Комерсант

12 грудня, стало відомо, що веб-сайт Wikileaks опублікував дипломатичний документ, згідно якому тато римський Бенедикт XVI виступав проти членства мусульманської Туреччини в Євросоюзі, при цьому Ватикан віддає пріоритет у даному питанні християнським країнам – Україні і Молдавії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.