Новини світу. 20 грудня. США. На закритій біржі Sharespost, яка торгує акціями приватних компаній, було продано 165 тисяч звичайних акцій Facebook за ціною 25 доларів за кожну.

Facebook коштує $56 мільярдів

Це оцінило вартість найбільшої соціальної мережі в світі в 56 мільярдів 700 мільйонів доларів. У листі, розісланому Sharepost учасникам майданчику, йдеться про те, що цінні папери Facebook користувалися великою популярністю і попит перевищив пропозицію. У зв’язку з цим найближчим часом буде проведено наступний аукціон.

Більш того, минулого тижня аналітик Wedbush Лу Кернер заявив, що до 2015 року капіталізація Facebook може досягти $200 млрд. На думку експерта, в 2010 році вартість ринку інтернет-реклами досягне $110 млрд, а соцмережа отримає 20% переглядів всіх сторінок в Мережі. Отже, підкреслив Кернер, через чотири роки Facebook буде контролювати близько 20% всього рекламного ринку Інтернету.

На думку експертів, вибухове зростання Facebook пов’язанy з інтересом рекламодавців до величезної кількості користувачів, яких зараз налічується більше 500 млн, а також партнерством дітища Марка Цукерберга з сервісами колективних покупок (наприклад Groupon) або розробниками соціальних ігор (Zynga), які виплачують Facebook частку від свого доходу, відзначає Business Insider.

Раніше популярна соцмережа оцінювалася спостерігачами в 35 млрд доларів. Минулого місяця венчурний російський інвестфонд DST Global, ймовірно, став найбільшим акціонером Facebook – справа в тому, що венчурний фонд Accel Partners, що володів близько 10% частки соцмережі, продав п’яту частину своїх цінних паперів за приблизною ціною 500 млн доларів, відзначають Вести.

Comments

  1. а з чого все почалось……..ідея – запорука успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.