Новини України. 13 грудня. Київ. Автомобілі зареєстровані в інших областях зможуть і надалі вільно їздити вулицями столиці.

Автомобілі, що зареєстровані в інших адміністративних округах і надалі вільно зможуть в'їжджати в столицю.

Департамент ДАІ МВС України на сьогоднішній день не розробляє будь-яких актів, що обмежують в’їзд до Києва автотранспорту, зареєстрованого в інших регіонах країни, повідомив заступник начальника департаменту Володимир Резніков на прес-конференції в понеділок.

“Такі заходи можна вводити тільки після закріплення їх на законодавчому рівні. Але, на мою думку, вирішувати питання заторів у столиці потрібно іншими методами”, – сказав він.

У той же час, зазначив Рєзніков, правила дорожнього руху постійно удосконалюються і систематизуються. В даний час на сайті ДАІ для публічного обговорення опубліковані нові зміни в правила, багато з яких сформовані на підставі скарг громадян. Планується, що ці зміни дозволять вирішити, зокрема, питання швидкості руху автотранспорту, прав і обов’язків водіїв, вимог до співробітників ДАІ, обов’язкової наявності полісів ОСАЦВ.

Коментуючи можливість зміни правил паркування в Києві, заступник голови столичної ДАІ підкреслив, що відповідне рішення має прийняти міськдержадміністрація за погодженням з ДАІ. При цьому автоінспекція контролює тільки наявність і дотримання дорожніх знаків.

Він також відзначив зацікавленість ДАІ у якнайшвидшому введенні в країні європротоколу (пряме врегулювання збитків) за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСАЦВ). “На сьогоднішній день по європротоколу вже повністю розроблена українська версія. Профільний комітет Верховної ради погодив пропозиції, і вони будуть винесені на розгляд парламентаріїв. Сподіваємося, найближчим часом будемо працювати за європротоколу”, – сказав Рєзніков.

Джерело Харківські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.