Новини світу. 23 грудня. Єгипетська влада зняла обмеження на заняття дайвінгом в прибережній зоні в курорту Шарм-ель-Шейх.

Шарм-ель-Шейх, Єгипет, море
В Єгипті відкрили пляжі для дайверів

Представники місцевої влади арабської країни уточнили, що загроза нападу акул залишається тільки на вузькій ділянці берегової смуги довжиною приблизно 3 кілометри.

У небезпечній зоні продовжать роботу експерти, знайомі з поведінкою акул. Плавання з трубкою і маскою в цій зоні як і раніше суворо заборонено.

Обмеження на купання в Червоному морі біля курортів Шарм-ель-Шейха було введено після загибелі на початку грудня в результаті нападу акули 70-річній німецькій туристки. Ще четверо туристів отримали серйозні каліцтва. Серед них – троє росіян і один українець.

На пляжах готелів єгипетського курортного міста Шарм-ель-Шейх почалася установка оглядових вишок. Цей захід безпеки спрямований на попередження загрози нападу акул у Червоному морі.

Шестиметрові вежі встановлюються на відстані 100 метрів одна від одної. Крім того, в найбільш небезпечних для купання місцях будуть встановлені щити з попередженнями, для рятувальників проведуть інструктаж про правила поведінки та надання першої медичної допомоги у разі нападу морських хижаків.

Шарм-ель-Шейх (у перекладі “бухта або затока шейха”) – місто-курорт в Єгипті на південному краю Синайського півострова на узбережжі Червоного моря. Це також один з районних центрів губернаторства Південний Синай. Сьогоднішній Шарм-ель-Шейх – це курортна зона, що протягнулася вздовж берега Червоного моря майже на 35 кілометрів, порізаний бухтами берег. Географічне положення міста обумовлює його транспортне значення для всього Синайського півострова.

За матеріалами Вести