Новини світу. 23 грудня. Єгипетська влада зняла обмеження на заняття дайвінгом в прибережній зоні в курорту Шарм-ель-Шейх.

Шарм-ель-Шейх, Єгипет, море
В Єгипті відкрили пляжі для дайверів

Представники місцевої влади арабської країни уточнили, що загроза нападу акул залишається тільки на вузькій ділянці берегової смуги довжиною приблизно 3 кілометри.

У небезпечній зоні продовжать роботу експерти, знайомі з поведінкою акул. Плавання з трубкою і маскою в цій зоні як і раніше суворо заборонено.

Обмеження на купання в Червоному морі біля курортів Шарм-ель-Шейха було введено після загибелі на початку грудня в результаті нападу акули 70-річній німецькій туристки. Ще четверо туристів отримали серйозні каліцтва. Серед них – троє росіян і один українець.

На пляжах готелів єгипетського курортного міста Шарм-ель-Шейх почалася установка оглядових вишок. Цей захід безпеки спрямований на попередження загрози нападу акул у Червоному морі.

Шестиметрові вежі встановлюються на відстані 100 метрів одна від одної. Крім того, в найбільш небезпечних для купання місцях будуть встановлені щити з попередженнями, для рятувальників проведуть інструктаж про правила поведінки та надання першої медичної допомоги у разі нападу морських хижаків.

Шарм-ель-Шейх (у перекладі “бухта або затока шейха”) – місто-курорт в Єгипті на південному краю Синайського півострова на узбережжі Червоного моря. Це також один з районних центрів губернаторства Південний Синай. Сьогоднішній Шарм-ель-Шейх – це курортна зона, що протягнулася вздовж берега Червоного моря майже на 35 кілометрів, порізаний бухтами берег. Географічне положення міста обумовлює його транспортне значення для всього Синайського півострова.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.