Новини світу. 16 грудня. Єгипет. Випадки зараження вірусом грипу А/H1N1, який отримав також назву “свинячого”, знову зафіксовані в Єгипті з настанням холодів.

Єгипет
В Єгипті знов свинячий грип

До справжнього моменту кількість хворих у різних провінціях Єгипту вже досягла 23-ох осіб, одна жінка померла від цього захворювання в середу ввечері, повідомляє РИА Новости з посиланням на міністерство охорони здоров’я країни.

Єгипет в 2010 році зайняв перше місце в світі за кількістю захворювань і смертності людей від вірусу А/H1N1 (на 23 випадки десять летальних наслідків). За Єгиптом слідує Індонезія (вісім випадків, у тому числі сім із смертельним результатом) і В’єтнам (із семи хворих двоє померли).

Вірус грипу А/H1N1 виявлений в кінці березня 2009 року в Мексиці, США і Канаді, де були зареєстровані перші випадки з летальним результатом. Вже в квітні того ж року ВООЗ оголосила пандемію “свинячого грипу”, поступово піднімаючи рівень загрози, негайно було вжито заходи щодо глобальної вакцинації проти вірусу.

11 червня 2009 року вперше більш ніж за 40 років ВООЗ офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв’язку зі стрімким поширенням по світу грипу A/H1N1.

За даними ВООЗ, у всьому світі зафіксовано близько 18,5 тисяч випадків зараження грипом H1N1 з летальним наслідком, більш ніж в 200 країнах були виявлені інфіковані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.