Новини світу. 18 грудня. Єгипет. Палата туристичних компаній Єгипту готує “чорний список” водіїв, які приймають наркотики, а також здійснюють інші протиправні дії, які можуть завдати шкоди туристам, повідомляє єгипетська газета “Аль-Масрі аль-Яум”.

Єгипет, автобус
Для турагентств Єгипту складуть "чорний список" водіїв

“Палата буде інформувати компанії, щоб застерегти їх від співпраці з такими водіями”, – йдеться в доповіді відомства, витяги з якого публікує газета.

Крім того, за даними ЗМІ, палата здійснює проект зі створення пересувних діагностичних центрів, які будуть перевіряти технічний стан транспортних засобів, що перевозять туристів.

“Таким чином, робота з профілактики дорожньо-транспортних пригод ведеться за двома напрямками – якість підготовки водіїв та технічний стан транспорту”, – йдеться в документі, фрагменти якого наводить газета.

За даними палати туристичних компаній Єгипту, пересувні діагностичні центри будуть працювати в усіх регіонах країни, які масово відвідують іноземні туристи. Міністерство туризму забезпечить їх всім необхідним не тільки для перевірки техстану транспорту, але і стану водія, зокрема на предмет вживання наркотиків або алкоголю, зазначає відомство.

Відзначимо, у Єгипті, населення якого налічує більше 80 мільйонів чоловік, відзначається одне з найбільш високих в регіоні рівнів смертності на дорогах. Щорічно в країні внаслідок ДТП гинуть близько 8 тисяч осіб, десятки тисяч отримують травми.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.