Новини України. 19 грудня. Ялта. У клубі «Матриця» у РЦ «Ореанда» 19 грудня відбудеться чемпіонат України з флейрінгу (барменські трюки з пляшками, шейкерами та іншим професійним інструментом), в якому візьмуть участь кращі з кращих барменів країни.

В Ялті відбудеться змагання за звання кращого бармена

Організатором виступає Кримська асоціація барменів на чолі з президентом Андрієм Федосовим.

Чемпіонат України з флейрінгу – це коли літають в повітрі різнокольорові шейкери, що крутять пляшки з дорогим вмістом, які час від часу з блискавичною швидкістю падали на підлогу, перетворюючись на осколки. Натовп захоплених глядачів. Кращі бармени країни покажуть свої вміння на чемпіонаті України з флейрінгу «Золотий шейкер-2010».

У ході прес-конференції, президент асоціації Андрій Федосов розповів, що в чемпіонаті візьме участь близько 25 барменів, які з’їдуться до Ялти зі всіх куточків країни.

“Криза значно вплинув на розвиток сучасного мистецтва барменів, – підкреслив він. – Тому в багатьох великих містах, таких, як Одеса, Луганськ, школи барменів закрили. Тому рівень чемпіонату цього року передбачити неможливо”,- зазначив організатор.

Як не крути, а саме в Кримській школі сучасного мистецтва барменів зібрані кращі традиції та новації світу. Андрій Федосов закінчив професійні навчальні заклади Києва, Москви, Санкт-Петербурга, перш ніж відкрити школу в Ялті.

“Вже тоді я знав, що наша школа буде краще, тому сьогодні школа барменів – це симбіоз традицій і новація шкіл СНД“, – підкреслив президент Асоціації.

Кримська школа барменів користується величезною популярністю. Тому на чемпіонаті України Ялта завжди представлена масово. У цьому році вас чекають виступи відомих у літній столиці Кирила Ушакова, Сергій Чистякова, Маргарити Стафіченко, Якима Даджіева, Іллі Симонова.

Початок відбіркового туру 19 грудня, о 15.00, фінал – з 22.00. Для дівчат – вхід безкоштовний!

Усі коктейлі дегустують журі і розігруються для глядачів, але ведучий може і просто його подарувати.

Суддівська колегія складена із справжніх професіоналів, багато з яких пройшли сертифікацію FBA – міжнародної організації флейринга.

Джерело Новини Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.