Новини України. 7 грудня. У новій редакції закону України про державну службу можуть передбачити поділ політичних і адміністративних посад в органах влади та запровадження інституту державних секретарів при них.

Тимофій Мотренко
Тимофій Мотренко

Про це повідомив сьогодні на брифінгу начальник Головного управління державної служби Тимофій Мотренко.

«Новий закон розроблений і знаходиться в Кабміні. Головна новація в ньому – це розділ політичних і адміністративних посад, введення посад держсекретарів і переклад відповідальності держслужбовців за виконання своїх обов’язків від норм Кодексу законів про працю під цей закон», – сказав він.

Чиновник відзначив, що закон може бути розглянутий на засіданні уряду і внесений до парламенту в ході проведення адміністративної реформи.

«Законопроект вже пройшов експертизу, знаходиться в Кабміні, і Кабмін повинен його розглянути, проте він не розглядається до старту адміністративної реформи. Вважається, що він буде логічним, якщо він буде складовою адмінреформи», – додав Мотренко.

Нагадаємо, на початку червня 2010 року міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов повідомив, що в контексті нової концепції державної кадрової політики в Україні розглядається питання про введення інституту держсекретарів – керівників апаратом чи персоналом.

Президент України Віктор Янукович на початку грудня заявив, що рішення з адміністративної реформи буде прийнято вже цього року, а кошти на її проведення врахують у Державному бюджеті на 2011 рік.

За матеріалами сensor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.