Новини економіки. 30 грудня. Митна служба порушила кримінальну справу за фактом незаконного експорту вугілля на суму понад 3 млн грн.

Викрито махінації з вугіллям на три мільйони гривень

Про це повідомили у прес-службі ДМС.

Протягом десяти місяців одне з приватних підприємств України здійснювало експортні поставки вугілля. Загальна вага експортованого вантажу склала майже 6 тис. тонн, загальною вартістю понад 3 млн грн.

Виробниками вугілля в документах на експорт значилися вугледобувні підприємства Луганщини. Але перевіркою встановлено, що шахтами цих підприємств вугілля, яке було експортовано, не добувається, договірних відносин із суб’єктом ЗЕД не мають, відвантаження вугільної продукції на адреси даного підприємства не провадилося.

В ході перевірки законності видачі посвідчень якості вугілля також встановлено, що з 32 представлених посвідчень якості вугілля, що надавалися для митного оформлення, лише два посвідчення дійсно були видані лабораторією.

Таким чином були вчинені дії з використанням фіктивних посвідчень якості вугілля з підробленими підписами невстановлених осіб та неправдивої інформації стосовно вугледобувних підприємств, спрямовані на переміщення вугілля з приховуванням від митного контролю, шляхом подання підроблених документів і документів, що містять неправдиві дані.

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.