Новини світу. 28 грудня. Санкт-Петербург. Злочинці, які вбили двох інкасаторів і перехожого у вівторок вдень у Петербурзі, викрали близько 25 мільйонів рублів, повідомив представник управління Слідчого комітету по Петербургу.

Злочинці вкрали понад 25 млн рублів (понад 4 млн грн)

Розбійний напад на інкасаторів був здійснений у вівторок вранці на Ленінському проспекті, в районі будинку 168. Злочинці вбили інкасаторів у момент, коли ті несли сумки з грошима у філію ЛОКО-банку. Назустріч злочинцям йшов чоловік з собакою і, ймовірно, перешкодив злочинцям, тому і був убитий.

Представник управління МВС розповів, що, за даними слідства, нападники ховали автомати в дитячій колясці.

У прес-службі ЛОКО-банку відмовилися назвати викрадену суму, а також повідомили, що жоден із співробітників банку не постраждав. Інкасаторська машина, на яку було скоєно напад, належала організації, послугами якої користується банк.

За даним фактом було порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 105 КК РФ (вбивство), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін аж до довічного. Також, крім кримінальної справи за статтею “вбивство”, слідство порушило кримінальну справу за статтею “розбій”.

Джерело РіаНовини