Новини світу. 29 грудня. У Росії посилюються чутки про роман між прем’єр-міністром Володимиром Путіним і екс-гімнасткою Аліною Кабаєвою. За повідомленням світської колумністки Божени Ринські, сина російського прем’єр-міністра від Кабаєвої теж звуть Володимиром, і його вже хрестили в Костромі.

Володимир Путін Аліна Кабаєва
Позашлюбного сина Путіна і Кабаєвої назвали Володею

Кілька днів тому інформаційне агентство АПН Північний-Захід опублікувало замітку, в якій говориться, що в Костромі нібито відбувся обряд вінчання між Володимиром Путіним і Аліною Кабаєвою, яка є зараз депутатом Державний Думою.

“Згідно зі свідченнями очевидців, які випадково спостерігали церемонію, наречений дуже нагадував прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна, а наречена – депутат Державної Думи від «Єдиної Росії» Аліна Кабаєва. Якщо це правда, то, швидше за все, церемонія пов’язана з недавньою появою на світ сина Кабаєвої. Оскільки один з його батьків щиро віруюча людина, він не міг допустити, щоб дитина, згідно з православним канонам, вважалася зачатою в гріху”, – пише агентство.

Інформацію про наявність у Аліни Кабаєвої та Володимира Путіна дитини побічно підтвердила блогер і відомий світський оглядач Божена Ринські.

“Ну, і щодо приховування інформації про дітей. Х** приховаєш, як не старайся. Ось наприклад, одна знаменита спортсменка, чий портрет прикрашає відомий глянцевий журнал, не так давно народила сина. Сина назвали Володею. Дівчина жила у Срібному Бору, будинок дико заставлений охороною. Всі приховували, але таємне все-таки стало явним.

Володю маленького хрестили влітку, в передмісті Костроми – в Селищі. Хрестив настоятель храму (храм, по-моєму, 17 століття, ім’я батюшки не знаю) – в Селищі він один, там переважно приватний сектор – маленькі будиночки. Не знаю вже, одружилися вони з матір’ю сина чи ні нишком, але дитину наполегливо називають незаконнонародженою. У Костромі про це мало хто знає, а хто знає – мовчить. Кажуть, він про це домовився, коли цього року був у Костромі на Різдво“, повідомляє InRight.

Чутки про роман між Володимиром Путіним та олімпійською чемпіонкою з художньої гімнастики Аліною Кабаєвою з’явилися в Росії на початку 2008 року. У квітні 2008 року газета “Московський кореспондент” опублікувала статтю, в якій говорилося про розлучення прем’єр-міністра Росії з колишньою дружиною, Людмилою, і швидке весілля з Аліною Кабаєвою. У результаті скандалу, який виник, видання, інформацію якого передрукували багато європейських ЗМІ, було закрито.

Аліна Кабаєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.