Новини України. 30 грудня.  Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва підтримує внесення змін до Закону “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” щодо вдосконалення державної реєстрації друкованих ЗМІ.

преса, ЗМІ, цензура, тиск
Комітет ВР пропонує внести поправки до закону про пресу

Про це повідомляють у прес-службі ВР.

Законопроектом (реєстр. № 7011) пропонується конкретизувати деякі положення чинного закону, що стосуються питань державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.

Проектом, зокрема, передбачається врегулювати питання про використання назв друкованих засобів масової інформації та зобов’язати засновників перекладати назву друкованого засобу масової інформації українською мовою для запобігання порушенням обмежень на свободу інформації.

Законопроект містить положення про вичерпний перелік документів, які подаються до реєструючого органа засновниками (співзасновниками) на державну реєстрацію. Проект виключатиме вимогу чинного закону щодо подання засновником-юридичною особою нотаріально засвідченої копії статуту, що зменшує фінансові затрати засновників.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.