Новини політики. 25 грудня. Київ. Українські націоналісти пікетували посольство Російської Федерації в Києві у підтримку російських націоналістів.

Українські націоналісти підтримали російських

24 грудня пройшов пікет посольства РФ у Києві, учасники якого виступили на підтримку російських націоналістів з вимогою дати республікам Північного Кавказу незалежність в обмін на депортацію кавказців з Росії. Учасники пікету тримали банери та плакати з написами «Інтернаціональна революційна солідарність», «Російська Федерація – тюрма народів», «Вбивцю Свиридова до відповіді!», «Шановні кавказці, ви потрібні вдома».

Активісти зачитали вимоги, після чого звернення передали працівникам посольства. Учасники пікету вигукували гасла: «Свобода народам, свобода людині», «Даєш російську республіку!», «Незалежність Кавказу, депортацію кавказцям!», «Росія для росіян, для кавказців – Кавказ!», «Росія – російському народові! Кавказу – право на свободу!», «Кремль народам не указ, геть імперію, геть Кавказ», «РФ – тюрма народів» тощо.

Кілька людей поклали квіти до огорожі посольства – на честь загиблого Єгора Свиридова. В середині акції пікетувальники запалили декілька фаєрів та димових шашок, за що після акції кілька людей були затримані міліцією, але потім відпущені.

Нагадаємо, 6 грудня в Москві кавказцями був вбитий фанат московського “СпартакаЄгор Свиридов, після чого почалися масові акції протесту. 11 грудня на Манежній площі в Москві відбувалися заворушення та безлад, фанати вимагали покарати вбивць, які були відпущені працівниками міліції, після цього акції вшанування вбитого та непокори владі пройшли майже у всіх містах Росії, а також підтримку росіянам виразили в Одесі, Львові, Тернополі, Полтаві, Харкові, Сімферополі, Донецьку, Києві, а також в Італії.

За матеріаліми NewsWap

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.