Новини політики. 13 грудня. Україна. Андрій Пінчук пропонує заборонити продаж тютюнових та алкогольних виробів у кіосках.

Андрій Пінчук
Андрій Пінчук пропонує заборонити продаж алкоголю та тютюну в кіосках

Необхідно заборонити на законодавчому рівні продаж алкогольних (в тому числі слабоалкогольних) напоїв та тютюнових виробів у кіосках (МАФах).

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Андрій Пінчук.

Як повідомляє прес-служба партії, політик відзначив, що відповідний законопроект зареєстрований 13 грудня 2010 у Верховній Раді.

Основним завданням законопроекту є конкретизація норм чинного закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у невизначених для цього місцях. Пропонується це здійснити шляхом поширення заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів не тільки на торгові автомати, але і на інші малі архітектурні форми, зокрема, кіоски, намети, лотки “, – підкреслив Пінчук.

Нагадаємо, дослідження Світового банку під назвою “Основні причини високого рівня смертності в Україну” показало, що 36% українців курять, 31% – щодня.

Відзначимо, що Андрій Пінчук очолив українську делегацію Міністерства освіти, яку вивели з літака в аеропорту у Франкфурті-на -Майні через п’янство.

Джерело ЛІГАБізнесІнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.