Новини України. 20 грудня. Харків. Як повідомлялося, співробітники ХКП “Міськелектротранс” (Харків) проводять сьогодні попереджувальний страйк, вимагаючи погашення боргів по зарплаті.

трамвай депо
Трамваї та тролейбуси в Харкові не працюють сьогодні

Тролейбуси і трамваї не вийшли на свої маршрути. На найбільш популярні маршрути переведені додаткові автобуси з інших маршрутів міста.

Зарплату більшість водіїв і кондукторів харківського електротранспорту не отримували з середини липня

За словами керівника ініціативної правозахисної групи “Прорвемося!” Андрія Ільгова, робітники підприємства мають намір домагатися створення комісії із співробітників “Міськелектротрансу”, чиновників і депутатів міськради, яка розібралася б у ситуації на підприємстві. Ініціативна група підтримує страйкуючих, надає їм юридичну і правову допомогу, підкреслив Ільгов.

Він також заявив, що робітники “Міськелектротрансу” мають намір пікетувати сесію міської ради в середу, 22 грудня, повідомляють Денги.ua.

Скільки буде тривати страйк – ні робітники “Міськелектротрансу”, ні Ільгов поки сказати не можуть. За словами керівника групи “Прорвемося!”, це має вирішити сьогодні робочий колектив підприємства. Попередня домовленість між співробітниками – не виходити на маршрути до повного погашення боргів.

Директор “Міськелектротрансу” Сергій Почепецький ситуацію поки не коментує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.