Новини світу. 5 грудня. Рідний брат глави Дагестану Гаджімурад Магомедов помер від отриманих ран до приїзду лікарів в аеропорту Домодєдово.

Аварія літака в Домодєдово
Гаджімурад Магомедов загинув внаслідок аварійної посадки ТУ-154

Гаджімурад Магомедов знаходився на борту літака ТУ-154М, який здійснив аварійну посадку в аеропорту Домодєдово.

49-річний Гаджімурад з 1999 року був генеральним директором ГУП “Денеб” і очолював Федерацію армспорту Республіки Дагестан. Він рідний брат президента Республіки Дагестан Магомедсаламом Магомедова і син колишнього керівника Республіки Дагестан Магомедалі Магомедова.

Нагадаємо, що внаслідок аварійної посадки літака, у якого відмовили всі три двигуни, постраждали більше 80 чоловік. Московські “швидкі” доставили постраждалих в клініки столиці і області.

“Основна кількість поранених госпіталізована в Домодєдовську райлікарну, – розповіли медики швидкої. – Це 30 дорослих і дітей”.

Поранених також відвезли до лікарень місто Видне, Інститут імені Скліфософського, Центральний інститут травматології і ортопедії і 13-у міськлікарню Москви.

Через наплив жертв авіакатастрофи в клініку Скліфософського керівництво прийняло рішення тимчасово припинити прийом інших пацієнтів.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.