Новини України. 25 грудня. Між “Першим національним” та “Савік Шустер Студія” досягнута домовленість, у рамках якої суспільно-політичне ток-шоу ” Шустер LIVE ”  з січня 2011 року з’явиться в ефірі “Першого національного”.

Савік Шустер

Угода про це буде підписано в понеділок, 27 грудня, повідомляє прес-служба каналу.

Як повідомив генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф, даний спільний проект стане першим кроком у створенні суспільного телебачення в Україні.

“Перший Національний сьогодні націлений на висвітлення важливих соціальних тем, які хвилюють людей незалежно від їх доходу, місця проживання чи статусу. Мені приємно, що на наш канал прийшов такий цікавий журналіст і ведучий, що вміє робити свою роботу на найвищому рівні. Перший ефір програми “Шустер LIVE” на Першому відбудеться вже 21 січня “, – підкреслив Єгор Бенкендорф.

“Перехід на канал, який в самий найближчий час стане громадським – це стратегічне рішення. Наш продакшн завжди був дуже чутливим до значущих суспільних процесів: від політики до соціальної сфери, від музики до кіно. Ми вважаємо, що на суспільному телебаченні наша громадська чутливість отримає повне розуміння і зможе реалізуватися”, – заявив Савік Шустер.

Він також повідомив, що в рамках співпраці з “Першим національним” “Савік Шустер Студія” випускатиме соціальний проект “Про що кіно?“.

“Це абсолютно нова авторська програма, яка поєднує в собі гостросоціальні ток-шоу і соціально значуще кіно. Пілотний випуск програми вийшов в ефір 22 грудня цього року, а з 23 січня ця програма буде виходити щотижня” – підкреслив Савік Шустер.

Крім того, Єгор Бенкендорф зазначив, що на сьогоднішній день на Першому Національному каналі запущений ряд телевізійних проектів, що мають соціальну спрямованість. Зокрема, передача “Віра. Надія. Любов” з Тетяною Цимбал та Іллею Ноябрьовим; програма “Світло”, де надається можливість різним конфесіям донести свою точку зору на різні ситуації, що відбуваються в житті людей; пізнавальна передача “Запам’ятайте” з відомим українським мовознавцем Анатолієм Васяновичем; а також програми “Театральний сезон” і Книга.UA.

Разом з тим, гендиректор НТКУ повідомив, що в новому році глядачі побачать ще цілий ряд нових програм. За його словами, в січні 2011 року вийде в ефір програма “Глибинне буріння”, де відомі сучасники будуть висловлювати своє бачення проблем сучасного суспільства. Першим її учасником стане відомий російський режисер Микита Міхалков. Крім того, з нового року в ефірі з’явиться програма “Хочу, щоб ти була” з Тетяною Нєдєльською, присвячена проблемам усиновлення, дитячих будинків і дітей-сиріт. І нарешті, “Перший національний” відроджує “Вечірню казку”, – підкреслив Єгор Бенкендорф.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.