Новини світу. 7 грудня. США. Міністерство фінансів США продало за $10,5 мільярда акції американського банку Citigroup, який під час фінансової кризи в 2008 році отримав державну підтримку в розмірі 45 мільярдів доларів.

Citigroup, банк
Уряд США позбувся Citigroup

Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на повідомлення Мінфіну.

За наявними даними, на продаж було виставлено 2,4 мільярда акцій фінансової компанії за ціною $4,35 за акцію, що трохи нижче, ніж ціна на останньому закритті Нью-Йоркської фондової біржі на рівні $4,45.

Citigroup, на допомогу якої в 2008 році було спрямовано $45 мільярдів, в грудні минулого року виплатила міністерству фінансів США $20 мільярдів. Решта боргу в розмірі $25 мільярдів був конвертований в 7,7 мільярда акцій, причому повідомлялося про те, що Мінфін США має намір продати свою частку повністю до кінця 2010 року.

Citigroup була заснована в 1812 році і має понад п’ять тисяч офісів більш ніж в 100 країнах. До недавнього часу компанія надавала роздрібні, корпоративні, брокерські послуги, здійснювала управління активами. Citigroup значно впливає на весь банківський сектор і фінансову систему США. Citigroup входить в так звану “велику четвірку” банків США, разом з основними конкурентами – Bank of America, JP Morgan Chase і Wells Fargo.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.