Новини України. 28 грудня. Священний синод Української православної церкви Московського патріархату звернувся до Президента України Віктора Януковича, прем’єр-міністра Миколи Азарова і спікера парламенту Володимира Литвина з метою попередити можливу легалізацію в Україні грального бізнесу.

УПЦ-МП проти грального бізнесу в Україні

Про це йдеться у зверненні Синоду, текст якого розміщений на сайті УПЦ МП.

Зокрема, автори звернення нагадують, що в 2009 році, зокрема і на прохання УПЦ, влада заборонила в Україні гральний бізнес.

«Ця подія була позитивно сприйнята як релігійними організаціями України, так і суспільством у цілому», – сказано в зверненні.

«Нещодавно Міністерство фінансів України підготувало і обнародувало на своєму сайті законопроект «Про азартні ігри» та ініціює відродження в Україні грального бізнесу, мотивуючи це необхідністю наповнювати бюджет. До нас мають знову повернутися казино, ігрові автомати, гра в карти і кості на гроші тощо», – зазначено у зверненні.

На думку церкви, спроба легалізувати гральний бізнес не сприятиме підвищенню авторитету державної влади в очах суспільства і віруючих.

«Попередній досвід показав, що результатом такої легалізації є падіння моральності в суспільстві, руйнування сімей і розбещення дітей. Намагатися заробити гроші на експлуатації людської слабкості і пристрасті є аморальним. У зв’язку з цим просимо Вас особисто звернути увагу на цю проблему і зробити все можливе для того, щоб в Україні гріх не був легалізований», – підкреслюється у зверненні, підписаному митрополитом Київським і всієї України, предстоятелем УПЦ МП Володимиром.

Джерело Львівський Портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.