Новини технологій. 31 грудня. Після більш ніж року напруженої роботи європейські організації CEN-CENELEC і ETSI, які курують питаннями стандартизації, офіційно представили необхідні узгоджені стандарти для створення універсального зарядного пристрою для мобільних телефонів, яке зможе працювати з апаратами від різних виробників.

Європа затвердила універсальний зарядний пристрій

Європейська комісія з початку 2009 року активно просуває ідею універсального зарядного пристрою, який здатний істотно полегшити життя споживачам, а також помітно знизити витрати, пов’язані з мобільною індустрією. Крім іншого, впровадження такого стандарту дасть змогу дещо зменшити вартість і самих телефонів за рахунок можливої відмови від традиційного зарядника.

Пропоновані європейцями специфікації універсального зарядного пристрою для мобільних телефонів припускають використання роз’єму micro-USB, а сам зарядник повинен мати рейтинг ефективності 4 зірки і вище.

У Єврокомісії чекають, що зарядні пристрої і телефони, що використовують новий стандарт, з’являться вже в перші місяці 2011 року. При цьому в список компаній, що вже заявили про свою підтримку універсального зарядного пристрою, входять такі відомі виробники, як Apple, Huawei Technologies, LG, Motorola Mobility, NEC, Nokia, Qualcomm, Research In Motion (RIM), Samsung, Sony Ericsson, TCT Mobile (ALCATEL) і Texas Instruments.

Джерело ФерраРу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.