Новини економіки. 21 грудня. Єдину заявку на участь у конкурсі з приватизації ВАТ “Укртелеком” подала українська компанія “ЕСУ”, дочка австрійської інвесткомпанії EPIC.

Укретелеком
Укртелеком

Про це повідомив глава Фонду держмайна Олександр Рябченко на прес-конференції в Києві у вівторок.

“Ця компанія вчора ввечері подала заявку і всі необхідні документи”, – сказав він.

Австрійська EPIC, приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена в 1989-1991 роках для надання консалтингових та інвестиційних послуг в процесі проведення приватизації в Центральній і Східній Європі.

Керуючими партнерами EPIC є Пітер Гольдшайдер, Гюстав Вюрмбек і Франц Ланшутцер.

EPIC до кінця 2006 року була великим акціонером ВАТ “Кінто” – найбільшої української компанії з управління активами публічних інвестиційних фондів, що брала активну участь у приватизації в країні.

Крім того, в липні 2006 року EPIC став інвестором компанії RBScom, що спеціалізується на обслуговуванні операторів мобільного зв’язку, яка потім була перейменована в EPIC Services Ukraine.

До основних видів діяльності компанії відносяться: розгортання і модернізація мереж мобільних операторів, технічна підтримка, мережеві сервіси, поставка обладнання та логістичні послуги.

ESU має філії в Одесі, Львові, Донецьку і Харкові, центри обслуговування в Чернівцях, Івано-Франківську, Кіровограді, Ужгороді, Миколаєві і Херсоні.

Крім того, на початку 2010 року EPIC створила партнерство з турецьким інвестиційним будинком Crescent Capital, що спеціалізується на наданні послуг інвестбанкінгу в сфері інфраструктури та енергетики, для надання консалтингових послуг турецьким компаніям, що інвестують в Центральну і Східну Європу.

Джерело в АМКУ повідомило, що українська компанія “ЕСУ”, дочка австрійської інвесткомпанії EPIC, може виконувати замовлення бізнесмена Ріната Ахметова, власника СКМ.

Нагадаємо, що сьогодні видання “Комерсант Україна“повідомило, посилаючись на власні джерела у ФДМ, що заявку на участь у приватизації “Укртелекому” подала компанія, пов’язана з СКМ.

СКМ, Ріната Ахметова, заявила, що не подавала заявки на участь в приватизації “Укртелекому“.

Джерело Економічна Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.