Новини України. 17 грудня. Координатор українського відділення Руху проти нелегальної міграції Ярослав Дунаєв попереджає про те, що скоро в Україну линуть хвилі чеченських бандитів.

чеченці
Скоро в України хлинуть хвилі чеченських слочинців, стверджує Ярослав Дунаєв

На фоні загострення міжетнічних протиріч в РФ та масовими заворушеннями між кавказцями та росіянами координатор українського відділення Руху проти нелегальної міграції Ярослав Дунаєв прокоментував візит до Києва президента Чеченської республіки Рамзана Кадирова.

На думку Ярослава візит чеченського президента під приводом спортивного інтересу до виступу боксера Заурбека Байсангурова мав на меті налагодити зв‘язки із чеченським криміналом в Україні для можливого поглиблення підтримки та розширення кавказької діаспори.

«Відомо, що після вдалого виступу свого земляка на рингу Кадиров під крики «Алах Акбар!» судорожно почав танцювати лезгінку, вводячи в екстаз своїх фанатично налаштованих одноплемінників. Нахабність та звериність «культури горців» вражає» – коментує Ярослав.

«Наслідки чеченського «бізнесу» та їх повадки ми вже мали змогу бачити не тільки в Росії але і в Україні під час подій у Марганці 2 роки тому…робимо висновки» – зауважує Дунаєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.