Новини України. 13 грудня. Пріоритетом державної політики у 2011 році мають стати соціальні реформи, в іншому випадку ситуація в соціальній сфері буде погіршуватися.

Віктор Янукович
Янукович пропонує соціальні реформи у 2011 році

Про це сьогодні, під час засідання Ради регіонів, заявив Президент України Віктор Янукович.

“Багато років поспіль різні уряди боялися підступатися до реформ у соціальній сфері. У результаті ми отримали загрозливу ситуацію з дефіцитом Пенсійного фонду. На цю тему ми багато говорили і ми добре розуміємо: якщо не зробимо рішучих кроків у цьому напрямку, ситуація буде тільки погіршуватися. Ми цього не повинні допустити”, – відзначив Янукович.

За словами його слвоами, влада повинна зробити все, щоб пенсії з року в рік збільшувалися

“Не секрет, що соціальна політика часто сприймається нашими громадянами як несправедлива. А чому? Тому що люди, які дійсно потребують підтримки держави, отримують меншу допомогу, ніж різні категорії “випадкових” пільговиків – підійде це слово, чи ні? Або навпаки, не випадкових, а фактично тих, хто зміг би себе забезпечити і без турботи держави”, – наголосив глава держави.

Віктор Янукович констатував, що кошти, призначені для соціальних потреб, часто використовуються нераціонально і несправедливо.

“Це потрібно визнати. Тому пакет соціальних реформ – це найважливіша тема наступного року. Перш за все, це пенсійна реформа, це реформування системи соціальної підтримки з різким посиленням її цільового характеру”, – додав Президент.

Крім цього, Віктор Янукович наполягає на необхідності реформування медичного обслуговування.

“Вже в наступному році люди будуть чекати від нас не чергових планів, а практичних дій, тому саме пакет соціальних реформ стане тестом на ефективність влади і на компетентність кожного міністра і чиновника”, – підсумував глава держави.

Нагадаємо, сьогодні в Адміністрації Президента проходить розширене засідання Ради регіонів під головуванням Віктора Януковича.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.