Новини України. 20 грудня. Рівень відмов у видачі шенгенських віз громадянам України дипломатичними установами країн-членів Євросоюзу становить близько 5%.

40% виданих шенгенських віз у 2009 році

Про це повідомив сьогодні на брифінгу директор Департаменту консульської служби МЗС Андрій Олефір.

«У цьому році, це підтверджує європейська сторона, дипломатичні представництва і консульські установи країн-членів Європейського Союзу в Україну відмовляють у видачі віз на рівні, що не перевищує 5%», – зазначив Олефір, якого цитує кореспондент ЛБІ.

По словами Олефірова, це дуже хороший показник, оскільки ще в 2007 році відмовляли фактично кожному десятому українцю. Він також повідомив, що в 2008 році рівень відмов був близько 6%, в 2009 році – нижче 5%. Точні дані по 2010 році Європейський Союз надасть Україні на початку наступного року.

Крім того, Олефір повідомив, що 40% виданих шенгенських віз у 2009 році – це безкоштовні візи. Також він зазначив, що із загальної кількості наданих українцям віз 12,6% – це багаторазові візи. Він підкреслив, що це незначна кількість, і збільшення цього показника є пріоритетом у роботі зовнішньополітичного відомства.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.