Новини технологій. 17 грудня. У найпопулярнішої соціальної мережі світу «Facebook» кількість українських користувачів наближається до мільйона, згідно з даними різних лічильників.

Facebook
Кількість українців у Facebook складає понад 969 тисяч

Так, наприклад, ресурс «Socialbakers», один з основних сайтів, які збирають статистику Facebook, подає українську аудиторію на рівні 969 060 осіб (2,13% проникнення мережі, і, відповідно, 69 позиція в списку країн з найбільшою «Facebook»-аудиторією).

Ресурс СheckFacebook.com також подає розмір української аудиторії на рівні 969 060, при цьому присутність в мережі чоловіків і жінок приблизно однакова.

Ресурс Оnemillionfacebookusers.in.ua оцінює українську аудиторію мережі дещо вище – на рівні 975 093 користувачів. За даними ресурсу, середня швидкість реєстрації – 1 користувач в 20 сек. При цьому, ще в середині вересня цього року, за даними ресурсу, в «Facebook» було трохи більше 500 тис. українських користувачів.

Як повдіомлялося, власники найпопулярнішою міжнародної соціальної мережі в світі «Facebook» цього року можуть отримати виручку до $2 млрд.. За словами аналітиків, це “стеля” для прогнозів, зроблених раніше в цьому ж році. Передбачалося, що загальний обсяг продажів складе до $1,5 млрд.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.