Новини технологій. 13 грудня. Компанія «Яндекс» випустив рейтинг пошукових інтересів користувачів України за листопад 2010.

Магія Гаррі Поттера цікавіша для українців ніж Податковий кодекс

Згідно з даними «Яндекс», у листопаді найбільший злет інтересу українців викликав кінофільм «Гаррі Поттер і Дари смерті». Число запитів на цю тему стало рекордним для 2010 року і перевищило 530 тисяч.

Друге місце зайняло прийняття нового Податкового кодексу (понад 188 000 запитів). Втім, у компанії відзначили, що нова система оподаткування схвилювала українців більше, ніж результати президентських виборів на початку року (110 900 запитів в січні).

У листопадовому рейтингу помітний традиційне сезонне зростання інтересу до новорічних свят. Українці вже шукають “новорічні подарунки”, “новорічні привітання у віршах” і “загадки про новий рік”.

У листопадовий рейтинг за запитами потрапили ігри Call of Duty: Black Ops (3-е місце), Need for Speed Hot Pursuit (5-е місце) і Two Worlds 2 (7-е місце), а також популярні серіали – «Реальні пацани » (4-е місце), «Ходячі мерці» (9-е місце) і «Щоденники вампіра» (6-е місце).

Джерело ПроІТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.