Новини України. 9 грудня. Держдепартамент з виконання покарань провів безпрецедентну закупівлю: для харчування ув’язнених чиновники придбали 4 тис. тонн риби на 56 млн. грн.

риба
Генеральна прокурора вирішила оскаржити рибну угоду

Генеральну прокуратуру привернула безпрецедентна за масштабами закупівля рибної продукції для Державного департаменту України з питань виконання покарань.

У червні цього року держдеп розмістив оголошення про купівлю 4 тисяч тонн замороженої риби. Чиновники планували купити для їдалень, де харчуються ув’язнені, путасу (різновид риби). Контракт отримала севастопольська фірма «МК-Маркет», яка запропонувала  рибу для системи виконання покарань, за 56 млн. грн. Тобто, за ціною 14 грн. за 1 кг

Разом з тим, Генеральна прокурора вирішила оскаржити угоду, оскільки вважає незаконним спосіб вибору постачальника – держдепартамент з питань виконання покарань застосував процедуру закупівлі в одного учасника.

Правоохоронний орган звернувся до суду, де вимагає визнати недійсним рішення тендерного комітету Держдепартаменту з питань виконання покарань від 19 липня 2010 року про закупівлю риби.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.