Новини України. 5 грудня. Антимонопольний комітет України зобов’язав десять великих рітейлерів (серед яких Fozzy Group, «Фуршет», «Ашан Україна», «МегаМаркет», «Metro Cash & Carry Україна») знизити ціни на молочні види продукції та м’ясо з птиці.

молоко
АМКУ заставив супермаркети знизити ціну на молоко

У відомстві з’ясували, що, незважаючи на зниження закупівельної ціни молока та птиці, в супермаркетах вартість продукції не те що не зменшилася, але навіть зросла.

«Якщо супермаркети після зниження оптової вартості будуть виставляти продукти за старою роздрібною ціною, ми будемо розглядати це як зловживання ринковою владою», – заявив в.о. голови АМКУ Юрій Кравченко.

Як пояснив чиновник, зараз не тільки в столиці, але і в регіонах ведеться постійний моніторинг цін і нагляд за виконанням вимог комітету.

За його словами, перегляд цін по різних категоріях товарів буде відбуватися поступово. Очікується, що на 2-5% подешевшає молочна продукція. Щоправда, мова не йде про тверді сири. Ця продукція стане доступнішою споживачеві після того, як в торговельних мереж закінчаться запаси, придбані за старими цінами.

До речі, АМКУ рекомендує супермаркетам знижувати продажну вартість молочних та інших товарів, відмовившись від послуг посередників і укладаючи прямі контракти з виробниками.

Джерело Денги.ua

Comments

  1. В Польші молоко і тверді сири, в маркетах, дешевші, ніж в Україні в півтора рази. Там що, кращі землі? Ні, немає мясо-молочної мафії, яку кришує влада.

  2. дурдом! майже 90% молока виробляється фермерами!!! які прямі контакти з виробниками??? село повезе молоко під “Сільпо” здавати без закупівельника?

  3. У Польщі держава дотує сільгоспвиробника! а що наші фермери бачать від нашої влади? от і маємо кінцеві ціни – і це при тому, що й селяни ледь кінці з кінцями зводять

  4. а знаете как украинцы закручивают лампочку?один держит лампочку стоя на табуретке,а трое хохлов крутят эту табуретку… а почему не м…?так посмотрите на укр през.. и прем…. ха-ха….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.