Новини спорту. 2 грудня. Швеція. Вчора в шведському Остерсунді стартував Кубок світу з біатлону. Українка Валя Семеренко фінішувала четвертою.

Валя Семеренко
Не вдала стрільба лежачи завадила Валі Семеренко показати кращий результат

Під керівництвом нового головного тренера Василя Карленко збірна Україна в першій гонці добилася непоганого результату. На дистанції 15 км в індивідуальній гонці Валентина Семеренко посіла четверте місце. До подіуму не вистачило 17-ти секунд. Це найкращий результат серед українок.

Виграла стартову гонку знаменита шведка Анна Карін Зідек.

82. Людмила Писаренко (0 +0 +3 +2) +8:54.8

Гонка для Валі Семеренко проходила непогано. Українка була першою до другої стрільби. Водночас один промах відкотив її на 7 позицію. Решту гонки Семеренко вдалося надолужити три позиції і фінішувати четвертою.

Відзначимо, новий біатлонний сезон ознаменувався для збірної України серйозними змінами. Після того як наша команда повернулася без медалей з чемпіонату світу-2009 та Олімпіади-2010, у відставку відправили головного тренера Євгена Колупаєва, який керував збірної України протягом двох олімпійських циклів.