Новини України. 7 грудня. Голова Верховної Ради Володимир Литвин сподівається, що Україна і В’єтнам підпишуть угоди про співробітництво в банківській сфері, агропромисловому комплексі та питаннях стандартизації.

Литвин В'єтнам
Литвин: Україна і В'єтнам необхідні один одному

«Я сподіваюся, що, врешті-решт, завершиться робота над рядом угод, які стосуються співробітництва у банківській сфері, в агропромисловому комплексі, в питаннях стандартизації», – сказав Литвин сьогодні, підсумовуючи свого візиту до Соціалістичної Республіки В’єтнам.

«Очевидно, ці документи будуть підписані під час візиту Президента України до В’єтнаму», – припустив він.

Литвин висловив надію, що в результаті домовленостей буде налагоджено пряме повітряне сполучення між країнами.

«Є розуміння того, що ми і раніше, і тепер необхідні один одному на перспективу. Я вважаю, що цей регіон Україна має поступово, методично, наступально освоювати. Ми вирішуємо спільні проблеми», – сказав спікер.

За словами Литвина, під час переговорів в’єтнамська сторона висловлювала розуміння необхідності співпраці з Україною в науковій, військово-технічній сферах та у економіці.

«Звичайно, Україна багато чого втратила від паузи у відносинах з В’єтнамом. Якщо рівень товарообігу складає в межах $150 млн., хіба це сума для такої країни як Україна і для такого ринку, що розвивається, як В’єтнам? », – зазначив Литвин.

«В’єтнамська сторона акцентувала увагу на співпраці з Україною у сфері науки освіти, частково у сфері військово-промислового комплексу. Я думаю, що вони зацікавлені і в співпраці в таких сферах як атомна енергетика, машинобудування, авіабудування, космічна сфера та низка інших», – зазначив спікер.

За матеріалами censor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.