Новини економіки. 19 грудня. Щороку українські гастарбайтери відправляють на батьківщину від 5 до 8 млрд. доларів. Такі дані наводить Міжнародна організація міграції.

Щороку тисячі українців виїжджають за кордон...

«У минулому році Україна отримала близько 5 мільярдів доларів. Їхні трудові мігранти надіслали своїм рідним », – заявив глава представництва МОМ в Україні Манфред Профазі.

За даними національного координатора МОМ Василя Костриці, у докризові роки сума грошових переказів від українських трудових мігрантів додому становила близько 8 мільярдів доларів.

Україна посідає п’яте місце в світі за кількістю трудових мігрантів (після Мексики, Індії, Китаю та Росії). На заробітки за кордон виїхало близько 7 мільйонів українців. За оцінками експертів, найбільше українських заробітчан працюють в Росії, Італії, Португалії, Іспанії, Чехії, Польщі та США.

За оцінками Світового банку, зростання грошових переказів на 10% призводить до зниження на 3.5% чисельності населення, що живе за межею бідності

Обсяги прямих іноземних інвестицій в Україні в 2009 році склали 5.6 мільярдів доларів, що всього на 600 мільйонів більше, ніж відправляють мігранти.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.