Новини України. 18 грудня. Директор Центру ім. Бертольда Бейца при Німецькій Раді з зовнішньої політики Олександр Рар зауважив, що Європейський Союз, який відчуває розчарування від того, що в України спостерігається відхід від демократії, вже нічим не здивувати.

Юлія Тимошенко
Тимошенко може стати "українським Ходорковським"

«Природно, треба сказати, у Тимошенко дуже багато було бруду в її колишній кар’єрі і в економічних махінаціях, якими вона займалася весь час в роки, перед тим, як бути прем’єром. Це все відомо. Але вона, все-таки, була головою опозиції, тобто главою сил, які боролися за посаду Президента України. Я думаю, що таку фігуру відразу після виборів – рік ще не пройшов з тих пір, як вибори закінчилися – починати переслідувати – це завжди пахне політикою, помстою і приниженням», – сказав він.

Олександр Рар зазначив, що в даній ситуації переслідування Юлії Тимошенко є неетичним, повідомляє Київський інститут проблем управління ім. Горшеніна.

«На жаль, в Україні – до речі, так само, як і в Росії, в Білорусі, – просто не терплять опозиції. І той, хто приходить до влади, відразу починає принижувати і знищувати своїх суперників. Це з демократією нічого спільного не має. На жаль, в цьому відношенні, слов’янські народи ще набагато відстають від народів Західної Європи, де до вищих політиків, навіть якщо вони програли вибори, ставляться з великою часткою поваги», – вважає експерт.

На його думку, в тому випадку, якщо Юлія Тимошенко сяде у в’язницю, вона стане «українським Ходорковським».

«І буде таке ж відношення до України, як до Росії – будуть ставити дуже багато питань, це все буде оцінено, як політичний крок. Всім зрозуміло, що Ходорковський теж займався шахрайством і був корумпований, і теж грошима намагався купити політику. Всім цим займалася і Тимошенко – але не тільки вона. І її суперники, ті, хто сьогодні при владі, теж у цьому відношенні не чисті », – сказав Олександр Рар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.