Новини України. 24 грудня. Україна увійшла до п’ятірки країн-виробників дитячої порнографії та в десятку лідерів з її поширення.

діти
Україна потрапила в п'ятірку по виробленню дитячого порно

Про це повідомила заступник голови правозахисної організації “Спільна метаКатерина Аландаренко, презентуючи результати проведення моніторингу та підготовки Громадського звіту щодо виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини.

За її словами, цьому сприяє відсутність дієвої законодавчої бази і недостатнє залучення до боротьби інтернет-спільноти.

У моніторингу наводяться дані, що в 2008 році майже 80% дитячої порнографії було виготовлено в Росії, Білорусі, Україні та Молдові. Зокрема, за даними МВС, із 250 мільйонів зразків конфіскованої з 1990 року дитячої порнографії 12 мільйонів зняті в Україні.

За оцінками МВС, на постійній основі в цю діяльність залучено 12-15 тисяч українських дітей, переважно безпритульних та дітей з неблагополучних сімей. За даними фонду Internet Watch Foundation, 62% інтернет-сайтів, які поширюють дитячу порнографію, розміщені в США, 28% – у Росії і 2% – в Україну (сьоме місце у світі).

Аландаренко також нагадала, що в лютому 2010 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оприлюднив результати дослідження Комплексна оцінка масштабів продажу дітей, дитячої проституції та порнографії в Україні.

Дослідження, проведене Центром соціальних експертиз Інституту соціології НАН України, виявило, що з опитаних дітей у віці 14-18 років 11% показували своє голе тіло; 7,8% – займалися сексом за певну плату; 3,2% – погоджувалися сфотографуватися чи знятися у фільмі в оголеному вигляді.

Нагадаємо, уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова виступила за введення кримінальної відповідальності за перегляд в Інтернеті дитячої порнографії.

Джерело Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.