Новини економіки. 28 грудня.  МНС 27 грудня почало процес ліквідації державного підприємства “Українські спеціальні системи зв’язку”, яке займалося створенням системи зв’язку “112”, у зв’язку зі зловживаннями і невиконанням поставлених завдань.

На службу екстренної допомоги "112" дарма витратили 56 млн грн

“Розпочато процес ліквідації. Підприємство працювало над створенням системи зв’язку “112”, однак його діяльність не відповідала вимогам”, – заявив начальник управління з протидії корупції та контрольно-ревізійної роботи Ян Берназюк.

За його словами, відповідний наказ вчора був підписаний міністром надзвичайних ситуацій Віктором Балогою.

При цьому, Берназюк зазначив, що з 2006 по 2008 рік для створення системи зв’язку “112” було витрачено 56 мільйонів гривень, однак зараз через зловживання “треба починати майже з нуля”.

За його словами, у другій декаді січня 2011 року буде проведено тендер на визначення компанії, яка буде займатися виконанням програми по системі “112”. “До 1 червня 2011 року ми плануємо, що система буде працювати у Львові, Києві, Харкові та Донецьку, за попередніми підрахунками, для підготовки до роботи в цих містах потрібно 8 мільйонів гривень”, – додав Берназюк.

Як повідомлялося, МНС планує створити систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером “112” у всіх обласних центрах до 2012 року.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.